חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:07 זריחה: 6:40 י' בשבט התשפ"א, 23/1/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

כל הארץ תהלוכות

במוצאי שבת וביום ראשון, ל"ג בעומר, יהיו אי"ה בכל עיר ויישוב בארץ תהלוכות וכינוסי ילדים, בססמה "תנו לילדים לנצח". התהלוכות יבטאו את אחדות העם ואת הזיקה העמוקה שכולנו חשים לערכי-היסוד של העם היהודי. במרכז ירושלים מתוכננת התהלוכה הגדולה והמרכזית, ובה אמורים להשתתף יותר מעשרת-אלפים ילדי תלמודי-תורה מכל רחבי העיר.

ספרון לכל ילד

כמסורת השנים האחרונות, יזכה כל ילד שמשתתף בתהלוכות בשי מיוחד - ספרון חדש וצבעוני. הספרון, ששמו הטוב מנצח, מגיש את סיפורו המיוחד של איש הממשל האמריקני, ששמר על יהדותו בזכות משפט ששמע מהרבי מליובאוויטש לקראת בר-המצווה שלו. זה הספרון העשרים בסדרת הספרונים החינוכיים בהוצאת צעירי-חב"ד. את מרבית הספרונים שהופיעו בעבר אפשר להשיג ביודאיקה, טל' 1-700-704120.

ערב של פנימיות

במכון הגבוה לתורה (ה'כולל'), באוניברסיטת בר-אילן, יהיה אי"ה ביום ראשון, ל"ג בעומר, בשעה 8:30 בערב, ערב מיוחד בנושא: "פתיחת הצינור של פנימיות התורה מרשב"י ועד הרבי מליובאוויטש", עם הרב יצחק ערד והמוזיקאי עדי רן. הערב נערך על-ידי לשכת הרב באוניברסיטה. האירוע מיועד גם לנשים.

חת"ת על המדף

לאחר זמן ממושך שלא היה אפשר להשיג ספרי חת"ת (חומש, תהילים, תניא), הופיע הספר במהדורה חדשה ומהודרת. הרבי מליובאוויטש המליץ להחזיק את הספר במכונית (וכן קופת-צדקה), סגולה לשמירה. להשיג בטל' 1-700-704120.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)