חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:43 זריחה: 6:01 כ"ג באדר התשפ"א, 7/3/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1308 - כל המדורים ברצף
הנאום שגילה את אמריקה
יש חדש
הנס מתגלה בתוך הטבע
קידוש החודש
שמחה של חסיד
הניצוצות מחכים
בכוח התפילין
לנצל כל רגע
מהפכת יודאיקה של איש אחד
כמה עומדים על הבימה?

לקראת יום ההילולא

ביום שישי הבא, י' בשבט, יחול יום ההילולא של הרבי הקודם מליובאוויטש, אדמו"ר הריי"צ (רבי יוסף-יצחק שניאורסון), שנסתלק בשנת תש"י. בשבת זו נהוג לעלות לתורה, ולכן מכנסים מניינים רבים לקריאת התורה. ביום חמישי לפני השקיעה מדליקים נר-נשמה. ביום ההילולא עצמו נהוג לכתוב 'פדיון-נפש' אחרי התפילה, להכניסו לאחד מספריו של בעל ההילולא ולשלחו לציון הקדוש (מספר הפקס': 001-718-7234444). בתי-חב"ד ברחבי הארץ מארגנים התוועדויות וכינוסים לרגל היום הגדול, שבו גם החלה נשיאותו של הרבי מליובאוויטש.

מפגש בוגרים

כינוס שנתי של בוגרי בית-הספר למלאכה בכפר-חב"ד יהיה אי"ה ביום חמישי, ט' בשבט (2.2), בשעה 6 בערב, בחדר-האוכל במתחם בית-הספר. בוגרים שלא קיבלו הזמנה מתבקשים לעדכן את פרטיהם אצל הרב משה אדרעי, טל' 054-7770713.

תקליטורי התניא

הופיע התקליטור האחרון בסדרה קרוב אליך הדבר – סדרה בת תשעה תקליטורים ובה מאות שיעורים מוקלטים המבארים את ספר התניא. השיעורים נמסרים מפי הרב ברוך וילהלם, מבית-חב"ד בנהריה, ומסבירים את ספר התניא בלשון ברורה ומובנת לכול. טל' 054-7770816.

כנגד כל הסיכויים

חברת ניצוצות של קדושה מגישה את כנגד כל הסיכויים – חלק ראשון של סרט לילדים, המחבר את תקופתנו לימי השואה. סיפור עלילתי מרתק. טל' 1-700-704120. http://www.judaica-il.com.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)