חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:49 זריחה: 5:35 ז' בתמוז התשפ"א, 17/6/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1243 - כל המדורים ברצף
האמת תדחה את השקר
יש חדש
מן הכוח אל הפועל
אברהם אבינו
השפלה הכרחית
הניגון האחרון
עלייה מלמטה
הכול לטובה
הגנן של מערת המכפלה
מספר המאזינים

מתכנסים במוצ"ש

במוצאי שבת זו, בשעה 8:30 בערב יהיה אי"ה באולם בית-הכנסת 'בית-מנחם' בכפר-חב"ד הכינוס הארצי ה-51 של חסידי חב"ד. הכינוס יהיה בשילוב סעודת 'מלווה מלכה', ובו יישאו דברים, בין השאר, הרב חיים-שלום דייטש, ראש כולל 'צמח-צדק' בעיר העתיקה בירושלים, הרב שמעון אליטוב, רב אזורי מטה בנימין, הרב מרדכי-שמואל אשכנזי, מרא-דאתרא של כפר-חב"ד, ועוד.

בכינוס גם יימסרו רשמים מהשהייה בחודש החגים בחצר הרבי מליובאוויטש, ושלוחים צעירים יחלקו עם הקהל את חוויות היציאה לשליחות. מקהלת חב"ד, עם ר' נמואל הרוש, תנעים בניגוני התוועדות. הכינוס השנה יעמוד בסימן מלאות מאה וחמישים שנה להולדתו של אדמו"ר הרש"ב מליובאוויטש, מייסד ישיבת 'תומכי-תמימים'. מקומות מיוחדים לנשים. פרטים בצעירי-חב"ד 072-2770100.

כינוס השלוחים העולמי

ביום רביעי השבוע ייפתח אי"ה בחצר הרבי מליובאוויטש בניו-יורק הכינוס העולמי השנתי של שלוחי הרבי. ישתתפו בו יותר מאלפיים שלוחים מרחבי העולם, ובהם כארבע-מאות שלוחים מישראל. בכינוס יהיו עשרות מושבים וסדנאות, בכל קשת העניינים הנוגעים לחיי היהדות בקהילות היהודיות ברחבי העולם. זו הזדמנות יחידה מסוגה לחוש את דופק העם היהודי בעולם כולו ואת האתגרים העומדים לפני היהדות בימינו.

ניגונים חסידיים לילדים

ביוזמת המלמד רפאל בכר מבאר-שבע הופיע התקליט רק בך אני רוצה – כעשרים שירים מחורזים, על ניגונים חסידיים מקוריים. הביצוע: מקהלת ילדי חב"ד, בניהולו של ר' מרדכי ברוצקי. טל' 052-7707215.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)