חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:09 זריחה: 6:38 כ"ט בטבת התש"פ, 26/1/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

כינוס תפילה

ביום ראשון הקרוב, ב' בשבט, יתכנסו ברחבי הארץ אלפי ילדים לעצרות תפילה מיוחדות, לנוכח המצב הקשה בארץ. בית-דין רבני חב"ד באה"ק פנה אל מנהלי מוסדות החינוך בבקשה לכנס את הילדים לכינוסים של תורה, תפילה וצדקה. כינוס מרכזי יהיה אי"ה בכותל המערבי, בשעה 12 בצהריים. באותו זמן יתכנסו תלמידי מוסדות החינוך בצפון ליד ציון רבי שמעון-בר-יוחאי במירון.

המהפכה הצרפתית

בסוף השבוע שעבר חזרה לארץ משלחת מיוחדת של עיתונאים, שיצאה לביקור מיוחד בצרפת, כאורחי הקהילה היהודית בפאריס ומוסדות חב"ד. במסגרת המסע גם נפגשה המשלחת עם נשיא צרפת, ושמעה ממנו כי הוא נחוש להיאבק בגילויי האנטישמיות. את הביקור יזם הרב יוסף-יצחק פבזנר, מנהל מוסדות חב"ד בפאריס. העיתונאים התרשמו מאוד מעוצמת העשייה החב"דית בצרפת וממערכת המוסדות המפוארת שלה. כמו-כן שמעו את עמדתם הברורה של רבני חב"ד, שאין להיבהל מפני גילויי האנטישמיות, ובוודאי לא להסתיר את הסממנים היהודיים.

הוקרה למפעלי החסד

לקראת הכינוס הארצי של שלוחי חב"ד, מנהלי בתי-חב"ד ברחבי הארץ, העניקו עשרות ראשי-ערים תעודות-הוקרה למנהלי בתי-חב"ד בעריהם, על פעילותם בסיוע לנזקקים, בהפעלת בתי-תמחוי ובעידוד משפחות נפגעי הטרור. בין ראשי הערים שהעניקו את התעודות - ירושלים, חיפה, נתניה, דימונה, פתח-תקווה, קריית-שמונה, אור-עקיבא ועוד. מערך בתי-חב"ד, הפרוס ברחבי הארץ, הוא הגוף הארצי הגדול ביותר בסיוע למשפחות נזקקות ובניהול בתי-תמחוי.


 
 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)