חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:06 זריחה: 6:19 י"ג בניסן התש"פ, 7/4/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1181 - כל המדורים ברצף
חשבון-נפש עושים בבית
יש חדש
כשמקריבים לא מפסידים
תמימות
היכן ההרתעה
אורח על-כורחו
נזכה לנבואה
דרכו לסלוח
מילת המפתח בחינוך: הקשבה
מיחם במוסד ציבורי

לוח-שנה לעולים

לקראת השנה החדשה מפיק האגף לקליטת העלייה של צעירי-חב"ד לוח-שנה חדש בשפה הרוסית, בעיצוב מרהיב. בלוח, ובו 32 עמודים, מובאים ההלכות והמנהגים שנוהגים בכל יום ובחגים ובמועדים, והוא מעניק לדוברי רוסית את כל המידע היהודי הנחוץ לשנה הבאה. להזמנת הלוח: טל' 072-2770130.

פסטיבל 'לאכול כשר'

לאחר ההצלחה אשתקד, נערך גם השנה פסטיבל גורמה לאכול כשר, כחלק מיוזמה להגברת המוּדעות למזון הכשר. הפסטיבל יהיה אי"ה בימים שלישי-חמישי, ה'-ז' באלול (25-27 באוגוסט), בפארק הגדול שבפתח-תקווה. עשרות מסעדות כשרות, ובהן מסעדות גורמה יקרות, יציגו את מיטב המנות לציבור, במחיר סמלי. יוזמי הפסטיבל אומרים שהמטרה היא להמחיש את איכותו של המזון הכשר ולנפץ דעות קדומות, שלפיהן כשרות ובישול איכותי אינם יכולים להשתלב יחדיו.

שרים עם החזן

אברהם סטיפלמן, המשמש חזן מאז היותו בר-מצווה, הבחין כי רבים מהמתפללים מתקשים לעקוב אחר החזן, משום שאין הם מכירים את נעימות התפילה. בעקבות זאת הפיק עם המוזיקאי קרלוס סליבסקין את התקליטור שרים עם החזן ובו עשרים וארבעה קטעי תפילה והסברים. להזמנת התקליטור טל' 054-8451138.

מפעל התנ"ך

החלה ההרשמה למחזור הי"ג של לימוד התנ"ך, על-ידי לימוד קבוע ב'חֹק ליעקב'. במתכונת זו לומדים את כל התנ"ך עם פירוש רש"י, ונבחנים שנים-עשר מבחנים. טל' 052-8630212.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)