חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:01 זריחה: 6:42 ד' בשבט התשפ"א, 17/1/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1107 - כל המדורים ברצף
כל האירועים מכוּונים מלמעלה
יש חדש
אין לפגוע בשמירה האלוקית
פורים
יודעי העיתים
נפל פחדם על העמים / סיפור
פורים בגאולה
תקוה בכל הדורות
מגילת אסתר במבט אקטואלי
ירושלמים בפורים

פורים של פעילות

צעירי-חב"ד ערוכים למבצע הגדול שיהיה אי"ה בימי הפורים, לזיכוי המוני בית-ישראל במצוות הפורים. הוכנו מאות-אלפי שקיות של משלוחי-מנות, ושובצו הצוותים שיקראו את המגילה ויביאו את שמחת החג לאלפי מקומות. צוותים חינוכיים ביקרו בבתי-ספר רבים ברחבי הארץ והנחילו לילדים את תודעת הפורים ומצוותיו. צעירי-חב"ד למען נפגעי הטרור דאגו שכל משפחה מאלפיים וחמש-מאות משפחות נפגעי הטרור תזכה לביקור מיוחד ולמשלוח-מנות מהודר.

הפקות לפורים

מבחר הפקות מוזיקליות הופיעו לקראת פורים. גרינטק הפיקו את בדרך לפורים, מאת אפי אדלשטיין, ובו תשע מחרוזות פורימיות; ואת פורים מדאורייתא – שירי פורים בליווי מקהלה ישיבתית. טל' 1-700-700015. יוסי דיין מגיש את יין מלכות – מחרוזת ניגוני פורים. טל' 02-5326208.

ספרי ילדים

הוצאת פלדהיים מגישה מבחר ספרים חדשים לילדים: גלגלי עזר, מאת שולה יעקובסון, עשרים ואחד סיפורים חינוכיים. אני מוקיר שבת, מאת הרב זאב גרינוולד, איורים דוד גולדשמיט – סיפורי חז"ל מצויירים על כבוד השבת. מי ישמור על העוגיות שלי, מאת אמה של לאה'לה, ציורים רות בייפוס – ספר שמלמד ילדים לקבל החלטות ולבצען. טל' 02-6513947.

מיטב השירים

הופיע התרגשות – תקליט ובו אחד-עשר ממיטב שיריו של ר' פינחס ובר, בהפקת הינדיק הפקות. עיבודים: ר' דוד קאליש. טל' 052-52068686.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)