חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:30 זריחה: 6:02 י"ח באב התש"פ, 8/8/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע - 1052, כל המדורים ברצף
מלחמת-הגנה שאין צודקת ממנה
יש חדש
עיקר וטפל בקיומו של העם היהודי
פורים
מנהגי יהודים וגויים
אמונה שהתגשמה
פורים – יום רציני
מעין הסעודה לעתיד
יהודי של פעם, יין של פעם
פורים במוצאי-שבת

והארץ כולה צהלה ושמחה

מיד עם צאת השבת יפתחו צעירי-חב"ד במבצע הרחב של זיכוי המוני בית-ישראל במצוות הפורים. פעילי חב"ד יקראו את המגילה בריכוזי קהל, בבסיסי צה"ל, במרכזים הרפואיים, בבתי-אבות, בבתי-כלא ועוד, ויביאו את שמחת החג. כמו-כן הוכנו מאות-אלפי שקיות של משלוחי-מנות, שבאמצעותם יקיימו המוני בית-ישראל את המצווה. אגף העלייה של צעירי-חב"ד מקיים סדרה של הופעות בעבור ציבור העולים החדשים, שבהן משולבים המסרים הקשורים בפורים עם מוזיקה של צוות ה'כליזמרים' המיוחד.

יריד חוויות הפסח

החלה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד. הפעילות מיועדת לתלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, לצד סיור במאפיית המצות שבכפר-חב"ד, הגדולה בעולם. כמו-כן ייהנו הילדים ממופע אינטראקטיבי עם השחקן מיכאל וייגל ובובות-הענק של תאטרון רענן זיו, שיַקנו להם את ערכי החג ומנהגיו במוזיקה, בתנועה, בשיר ובהומור. היריד יהיה פתוח אי"ה מכ"ב באדר (12.3) עד ג' בניסן (22.3). הביקור בתשלום, וכל ילד מקבל שי – מצה באריזה אישית מהודרת, הגדה של פסח וחוברת תצלומי חג מרהיבה. חובה להירשם מראש ומומלץ להקדים. טל' 03-9607588.

סדנת זוגיות

מכון שיוויתי מקיים סדנה מיוחדת בנושא זוגיות. הסדנה תעסוק בפיתוח הקשר הבין-אישי בתוך מסגרת הנישואין, ברוח התורה והחסידות, והיא תהיה בצפת, בתנאי נופש מלאים, בימים י"ח-כ' באדר. פרטים: הד"ר יונתן סגל, טל' 050-7903355.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)