חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:20 ט' בכסליו התשפ"א, 25/11/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1035- כל המדורים ברצף
המבוי הסתום מוליך לפריצה חדשה
יש חדש
מהות הירידה של אברהם
לך-לך
מסירות-נפש
דין אמת
התחלת האור
מלכויות מתגרות
'לך-לך' של המוהל מסוריה
הצעות להעלאת המחיר

זעקת תפילה ומחאה

תפילה ענקית תהיה אי"ה ביום שישי הבא, י"ט במרחשוון, בשעה 9 בבוקר ברחבת בית-הכנסת הגדול, ברחוב המלך ג'ורג' בירושלים. התפילה מאורגנת על-ידי קשת של ארגונים בציבור החרדי והדתי, והיא מגובה בקריאת גדולי הרבנים. התפילה ההמונית נועדה לעורר רחמי שמים ולהביע מחאה חריפה על הניסיונות לטמא את עיר-הקודש במפגן מתועב. הציבור הרחב נקרא להתייצב ולהצטרף לתפילה ולזעקה. לפרטים נוספים ולמידע על ההסעות מכל רחבי הארץ טל' 054-6354468.

החלו 'חגיגות החומש'

השבוע החלו בבית צעירי-חב"ד בכפר-חב"ד חגיגות החומש. בחגיגות אמורים להשתתף בע"ה רבבות תלמידי כיתות ב מכל רחבי הארץ, שמתחילים ללמוד את החומש בבתי-הספר. הילדים נהנים מחוויית 'הכנסת אורחים' ב'אוהלו של אברהם אבינו', פוגשים סופר סת"ם, מתנסים בכתיבה על קלף, מבקרים בתערוכה ובמרכז למידה של מוצרי סת"ם, מועסקים בסדנה יצירתית, והעיקר – תכנית חווייתית מיוחדת בבית-הכנסת, שבמרכזה הוצאת ספר-תורה, מתוך שירה וריקוד. כל ילד מקבל שי מיוחד בתום האירוע. הביקורים בהרשמה מראש בלבד, טל' 03-9607588.

אבות האומה

תאטרון האודיו אבות האומה מגיש סדרת של שישה תקליטורים על חיי האבות. הפקה מושקעת ואיכותית, המסייעת לילדים לחוש את חיי האבות ואת סיפורי התורה והמדרשים עליהם. טל' 02-9974249.

מזמור למשנה

שמעון לסקר הלחין את משניות מסכת ברכות והוא מגיש תקליטור מיוחד של משניות מולחנות ומושרות. הדבר מקל לזכור את המשניות ולשננן על-פה. טל' 04-8580185 או 04-8645939.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)