חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:01 זריחה: 6:42 ד' בשבט התשפ"א, 17/1/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

כינוס השלוחים

ביום רביעי השבוע נפתח בחצר הרבי מליובאוויטש בניו-יורק הכינוס העולמי השנתי של שלוחי הרבי. משתתפים בו למעלה מאלפיים שלוחים מרחבי העולם, ובהם יותר ממאתיים שלוחים מישראל. מקום מרכזי בכינוס יתפוס המצב בארץ, וגם סרט הווידאו המיוחד, שמופק מדי שנה לערב ההצדעה החגיגי, יוקדש השנה ליחסו המיוחד של הרבי לארץ-ישראל. הנואם המרכזי, שמייצג את השלוחים בערב זה, נבחר אף הוא מהארץ - הרב מנחם-מענדל ליברמן, מנהל בית-חב"ד באשקלון.

תהילים בשבת

לנוכח המצב הכללי בארץ-ישראל הצטרפו כמה מגדולי-ישראל לקריאה לציבור להתאחד בשבת זו, ערב ראש-חודש כסלו, באמירת כל ספר התהילים. יש בכך סגולה גדולה לשפע וברכה בגשמיות וברוחניות, ולזירוז הגאולה האמיתית והשלמה. פרטים בטל' 02-5612121.

מחנה-חורף לבנות

בתי-חב"ד ביש"ע מודיעים על מחנה חורף גן-ישראל לבנות. המחנה יהיה אי"ה בימים ראשון-שלישי, כ"ט כסלו - ב' בטבת (12-14 בדצמבר), בקמפוס המפואר של ישיבת חב"ד בקריית-מלאכי. המחנה נועד לבנות בכיתות ג-ט. פרטים והרשמה בטל' 02-9971110.

נסיעה לאוהלים

לקראת יום ההילולא של בעל התניא, בכ"ד בטבת, מתארגנת נסיעה קבוצתית לציונו בהאדיטש שבאוקראינה. המסלול יכלול גם ביקור בציוני הבעש"ט, המגיד ממזריטש, רבי לוי-יצחק מברדיצ'ב ואדמו"ר האמצעי. טל' 03-5701225, 050-6899681.


 
 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)